Sausas pašaras ir konservai

Josera

Josera – tai aistra šunims, katėms ir arkliams, tai aistra aukščiausiai kokybei iš Vokietijos bei tvarumo sprendimams. Tai daugiau nei 80 metų ekspertinės patirties naminių gyvūnėlių pašaro gamyboje.

Super-premium kokybės šunų, kačių ir arklių pašaro asortimentas – puikaus skonio ir ėdamumo bei atliepia įvairiausius augintinių poreikius. Josera pašarai sukurti neatliekant jokių bandymų su gyvūnais, be pridėtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. 100% klimatui neutrali produkcija.

Josi

Premium kokybės šunų ir kačių pašaras, skirtas pagrindinei mitybai gyvūnams be specialių poreikių. Platus skonių asortimentas be pridėtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų atitinka pagrindinius kiekvieno augintinio reikalavimus. 100% klimatui neutrali produkcija. Tai puikus kainos ir vokiškos kokybės santykis.

Exclusion

Itališkas super-premium vieno baltymo pašaras šunims ir katėms padeda sumažinti maisto netoleravimo riziką, tuo pačiu metu apribodamas per daug baltymų šaltinių poveikį. Asortimente – paprasti receptai, idealiai tinkantys mūsų augintinių gerovei ir lengvai suprantami visiems. Naudojami aukštos mitybinės vertės dehidratuoti gyvulinės kilmės ingredientai ir tik natūralūs konservantai.

Bavaro

Kokybiškas vokiškas pašaras šunims, pagamintas iš kruopščiai atrinktų ingredientų, be sojos, cukraus, konservantų, genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių, dirbtinių skonių ar dažiklių. Tai puikus pašaras šunims be jokių specialių poreikių.

RIO

RIO misija – džiuginti linksmo plunksnuoto augintinio ir jo šeimininko namus. Iš viso pasaulio atrenkami geriausi grūdai ir sėklos, vaisiai, riešutai, daržovės daugybė kitų ingredientų tam, kad pagaminti tik aukščiausios kokybės produktus paukščiams. Asortimente – įvairūs lesalai, specialios dietos, unikalūs skanėstai ir papildai.

Little One

Ilgametės patirties dėka sukurti populiarūs produktai graužikams, kurie suteikia augintiniams ne tik viską, ko reikia gerai sveikatai palaikyti, bet ir skatina jų mielą asmenybę, žaismingą charakterį ir norą tyrinėti juos supantį pasaulį.