Veterinarijos vaistai

Krka

Farmacijos kompanija Krka Lietuvoje pristato platų veterinarinių produktų asortimentą. Krka yra viena iš lyderiaujančių generinių kompanijų pasaulyje, jau 60 metų tiekianti aukštos kokybės, saugius ir efektyvius generinius vaistus. Visi Krka produktai pagaminti laikantis griežčiausių šalies ir tarptautinių standartų, vadybos standartų ir aplinkosaugos vadybos reikalavimų.

Kokybė, saugumas ir efektyvumas – tai pagrindiniai prioritetai, kuriais vadovaujasi Krka.

Vetoquinol

Vetoquinol  – tai nepriklausoma šeimos kompanija, palaikanti vertybėmis grįstus glaudžius ryšius su veterinarijos gydytojais. Dešimtmečius sukauptos patirties dėka puoselėjami patikimi santykiai su savo klientais – veterinarijos gydytojais ir naminių gyvūnėlių savininkais, kurie pasitiki novatoriškais produktais ir paslaugomis. Nuolatinio tobulėjimo siekis užtikrina, kad bendradarbiaudami su klientais kiekvieną dieną sėkmingai atliekame Vetoquinol misiją: užtikrinti gyvūnų ir žmonių gerovę.

Vetocanis

Vetocanis produktai padeda efektyviai ir saugiai pasirūpinti savo augintiniu, su ypatingu rūpestingumu atsižvelgiant į jo poreikius ir supančios aplinkos saugumą.

Livisto

Pasaulinė vaistų gamintoja Livisto kuria ir gamina platų produktų asortimentą pagrindiniuose gyvūnų sveikatos verslo segmentuose. Portfelį sudaro aukštos kokybės farmacijos ir mitybos produktai.