Mes esame VETFARMAS

VETFARMAS – viena didžiausių gyvūnų pašarų ir vaistų didmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Jau 30 metų lyderiaujame prekių gyvūnams ir veterinarijos rinkoje, bendradarbiaujame su daugeliu šalies veterinarų, kompanijomis ir partneriais iš viso pasaulio.

1
Metų patirtis
0 +
Darbuotojai
0 +
Valdomi prekių ženklai
0 +
Lojalūs klientai

1993 m. rugsėjo 2 d. įkurta įmonė VETFARMAS vykdo didmeninę prekybą veterinarinės farmacijos produktais (vaistais gyvūnams, vakcinomis, biocidais, veterinarijos instrumentais), gyvūnų pašarais, aksesuarais, dezinfekcinėmis ir valymo priemonėmis.

Ilgametę sėkmę lėmė ir esminiais VETFARMAS išskirtinumais tapo gausus produktų asortimentas, operatyvus komandos darbas ir aukščiausius standartus atitinkanti teikiamų paslaugų kokybė. Šiandien bendradarbiaujame su visame pasaulyje pripažintais gyvūnų prekių tiekėjais ir galime pasiūlyti daugiau nei 1500 produktų gyvūnams pozicijų, kurias nuolat atnaujiname ir pildome. Specialistų komanda taip pat teikia konsultacijas gyvūnų sveikatos ir gerovės klausimais – tokiu būdu skatiname atsakingą požiūrį į gyvūnus ir siekiame edukuoti bendruomenę.

Mūsų motyvacija ir pasididžiavimas – puikūs reikliausių šalies veterinarų, užsienio kompanijų bei teikėjų vertinimai ir ilgametė partnerystė su klientais.

Mūsų misija

Būti ilgalaikiu, patikimu partneriu, kuriant augintinių ir žmonių santykius, padedant užtikrinti naminių gyvūnų pilnavertę gyvenimo kokybę.

Mūsų vizija

Tapti pirmuoju pasirinkimu Baltijos regione, pagalvojus apie naminį gyvūną, jo poreikį ir sveikatą.

Mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamės kiekviename žingsnyje:

 • Efektyvumas

  Siekiame maksimalaus rezultato optimaliu būdu.

 • Pagarba, sąžiningumas ir tolerancija

  Įmonei, partneriams, kolegoms ir vartotojui.

 • Nuolatinis tobulėjimas

  Žiniose ir procesuose.

 • Atsakomybė

  Susitarimų laikymasis

STIPRYBĖS, LĖMUSIOS LYDERYSTĘ RINKOJE

Esame patyrę profesionalai, žinomi kaip puikiai vertinamų veterinarijos prekių ženklų atstovai Lietuvoje. VETFARMO gyvūnų ekspertų komandą sudaro patyrę, nuolat augantys ir iššūkių nebijantys profesionalai, dirbantys veterinarams, augintinių šeimininkams, gyvūnų prekių parduotuvėms ir veterinarijos vaistinėms.

Mūsų prioritetas – kokybiškas aptarnavimas, todėl skiriame ypatingą dėmesį kiekvienam klientui, siekiame abipusio pasitikėjimo ir bendradarbiavimo. Taip pat, esame vertinami dėl atsakingai vykdomų įsipareigojimų, greitai ir efektyviai teikiamų atsakymų į aktualius klausimus, kokybiškai teikiamų konsultacijų ir sklandaus bendradarbiavimo su partneriais.

IŠMANIOS TECHNOLOGIJOS UŽTIKRINA NAŠUMĄ

Kartu su partneriais siekiame to paties – greitai ir efektyviai išpildyti savo klientų lūkesčius bei pasirūpinti gyvūnų gerove, išspręsti jų sveikatos problemas. Aktyviai dirbdami šiam tikslui, save laikome ne pardavėjais, o gyvūnų sveikatos ir gerovės konsultantais.

Darbo našumą ir paslaugų efektyvumą užtikrina nauja bei išmani VETFARMAS logistikos sistema ir aukščiausius reikalavimus atitinkantis logistikos sandėlis. Todėl galime garantuoti produktų atsekamumą, saugų veterinarinių vaistų ir preparatų sandėliavimą bei operatyvų pristatymą visoje Lietuvoje.

VETFARMAS – OBELIŲ GRUPĖS DALIS

Obelių grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, kuriai priklauso maisto produktų gamybos ir prekybos, nekilnojamo turto valdymo ir veterinarijos paslaugas teikiančios įmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
 
Kartu su visa Obelių grupe remiamės tomis pačiomis vertybėmis, vedančiomis link efektyvios bei atsakingos veiklos ir nuolatinio profesinio tobulėjimo.
 
Mes – VETFARMAS – didžiuojamės būdami Obelių grupės dalimi ir džiaugiamės galimybe kartu siekti visapusės gyvūnų sveikatos ir gerovės.