Paslaugos

Mokymai

Mes tikime, kad veterinarijos gydytojų, gyvūnų gerovės ir sveikatos srityje dirbančių specialistų profesija reikalauja nuolatinio tobulėjimo, kompetencijos ugdymo ir dalijimosi gerąja praktika.

UAB „Vetfarmas“ organizuoja atvirus seminarus ir vidinius mokymus, pritaikomus pagal kliento poreikius. Kartu su partneriais organizuojamus seminarus ir mokymus veda kvalifikuoti Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai bei ilgametę patirtį turintys specialistai praktikai. Visi jie – savo srities profesionalai, kurie kasdien susiduria su dėstomais dalykais, todėl mokymų dalyviams gali suteikti aktualiausią ir naujausią informaciją.

Distribucija

UAB „Vetfarmas“ į kiekvieną prekinį ženklą žvelgia kaip į unikalią sistemą, turinčią savitas vertybes, skirtingus tikslus, poreikius bei reikalavimus. Turėdama ilgametę patirtį ir suprasdama rinką, įmonė siūlo adaptuotus sprendimus ir paslaugas.

Vertę kuriantis efektyvus distribucijos paslaugų kompleksas apima svarbiausias prekės ženklo vystymo sritis: prekės įvedimą, asortimento valdymą, logistiką bei pardavimų vystymą.

Rinkodara

Situacijos analizė ir atidus įsiklausymas į partnerio lūkesčius – sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas. Nuoseklų prekių ženklų vystymą užtikrina strategiškai planuojami komunikacijos kanalai ir patyrusios komandos generuojamos idėjos. Nuolatinis rinkos ir naujausių tendencijų stebėjimas leidžia priimti kūrybiškus sprendimus dekoruojant pardavimo vietas, kuriant, adaptuojant ir įgyvendinant reklamines  kampanijas, organizuojant produktų pristatymus, žaidimus tiesioginiam vartotojui pardavimo vietose, parodose, miestų šventėse ir kituose renginiuose.